Marka FITANU.COM w Galerii Klif w Gdyni

Grupa Kapitałowa Martes Sport rozwija nowy koncept premium. W Galerii Klif w Gdyni 4 maja otwarty został showroom sklepu internetowego FITANU.COM. Jest to pierwszy sklep tej marki w Trójmieście, a trzeci w Polsce. FITANU.COM to koncept hybrydowy, łączący sferę online z ofertą stacjonarną.

Właścicielem marki FITANU.COM jest Grupa Kapitałowa Martes Sport, która w wyniku dynamicznego rozwoju brandu, podjęła decyzję wdrożeniu sprzedaży hybrydowej. Oprócz istniejącego sklepu online, powstają stacjonarne punkty sprzedaży w segmencie marek sportowych premium.

W portfolio FITANU.COM znajdziemy marki takie jak: Ralph Lauren, EA7 (Emporio Armani), Napapijri, Guess, Helly Hansen, Lego Wear, Nautilus, Quicksilver, Puma, O’Neill, adidas, Nike, Fila, Superdry, Billabong, Columbia, Jack Wolfskin, The Northface, Craft, ’47, New Balance, Salomon, Atomic, Rossignol, Arena, DC, Asics.

– Okres zamknięcia handlu wykorzystany został na prace związane z rebrandingiem sklepu. Pandemia przyspieszyła tylko od dawna planowany proces wdrożenia punktów stacjonarnych FITANU.COM, bardzo cieszymy się, że możemy zaprosić klientów do nowego showroomu zlokalizowanego w północnej części Polski – komentuje Dominika Lasoń za odpowiedzialna koordynację konceptu FITANU.COM.

Sklepy stacjonarne FITANU.COM są nowoczesnymi punktami sprzedaży, których projekt został przygotowany we współpracy z pracownią Schwitzke Górski, z pełnym uwzględnieniem customer experience zdobytego w ponad piętnastoletniej działalności Grupy Kapitałowej Martes Sport.

– Efektem pracy zespołu projektowego jest kreowanie nowych standardów sprzedaży – dodaje Lasoń. – Stawiamy na unikalny design – czytelną komunikację, dobór kolorów, podział sklepu na działy tematyczne. Wymienione elementy mają zapewnić klientom jak najlepsze doświadczenia zakupowe. Dzięki tradycyjnej formie sklepu, klient nie traci kontaktu z produktem, może dokonać oceny tu i teraz oraz zdecydować o ostatecznej formie zakupu na miejscu w showroomie lub z dostawą na wskazany adres w trybie online.

Działalność stacjonarna FITANU.COM uzupełnia segment sportowych sklepów premium. W Galerii Klif salon FITANU.COM powstanie w miejscu sklepu Martes Sport. Znajdować się będzie na parterze centrum handlowego i dysponować będzie powierzchnią prawie 1000 m2.

– Fitanu.com to kolejna marka premium, którą możemy zaoferować naszym klientom – mówi Mariola Rogóż, dyrektor Galerii Klif w Gdyni. – Cieszę się, że pierwszy sklep w tej części kraju marka zdecydowała się otworzyć w Klifie. Uzupełni ona segment marek sportowych.

Galeria Klif

Galeria Klif w Gdyni od 1996 roku jest źródłem inspiracji dla osób, które w modzie szukają czegoś więcej, niż tylko ubrań. Wychodząc z założenia, że moda stanowi odzwierciedlenie naszego charakteru i stylu życia, Klif oferuje swoim klientom ponad 130 sklepów, strefę gastronomiczną, ulubione kawiarnie i restaurację oraz centrum fitness i liczne usługi, ułatwiające życie.

W Galerii Klif dostępne są wyjątkowe marki, często jedyne w Trójmieście

Ekskluzywne butiki i marki znanych projektantów, m.in. Bizuu, Charme, COS, Emanuel Berg, La Mania, Lidia Kalita, Robert Kupisz, Liu Jo, Marciano Guess, Patrizia Pepe, Petit Bateau, Pinko, Tommy Hilfiger czy Superdry wraz z popularnymi markami sieciowymi tworzą szeroką ofertę, która zaspokoi szerokie gusta klientów.

Do dyspozycji gości jest strefa food court, a także punkty usługowe, drogerie i perfumerie, m.in. Douglas, Rossmann, Sephora i SUPER-PHARM oraz laboratorium perfumeryjne Mo61.

Szeroko rozwinięty jest również sektor wnętrzarski. Klienci mają do dyspozycji sklepy takie jak Home &You, Spensen, salon Premium Home, Tempur, Miloo Home i dwupiętrowy salon Witek Home.

Galeria Klif nieustannie dostosowuje swoją ofertę do wymagań Klientów oraz wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom. Profesjonalne Pakiety Konsultacji w zakresie mody i urody oraz Karta Podarunkowa Klif to udogodnienia, dzięki którym Klienci gdyńskiego Klifu mogą skupić się i w pełni zrelaksować podczas wizyty w przyjaznym wnętrzu i spokojnej atmosferze.

Właścicielem Galerii Klif jest spółka reprezentowana przez AEW Asset Management. Zarządcą centrum jest Cushman & Wakefield Polska Trading Sp. z o.o.

Dodaj komentarz