Większość młodzieży

Zdecydowania większość współczesnej młodzieży nie chce zbyt poważnie traktować swojej przyszłości i uważa, że wszystko co dzisiaj robią, nie będzie miało w przyszłości znaczenia.

W istocie więc niejeden młody człowiek nie słuchał rodziców mówiących, że ignorowanie szkoły skończy się poważnymi problemami z pozyskaniem dobrej pracy a potem żałował. Wiele młodych osób uważa, że najważniejsze jest życie towarzyskie i na modnym ubieraniu się, ciągłym strojeniem się i malowaniem na imprezy nocne, dbaniem o modny i atrakcyjny wygląd kończy się cały sens.

Łatwo jest w okresie dojrzewania dać wciągnąć się w liczne imprezy i zabawy, które często odbywają się granicy bezpieczeństwa

Bardzo często też młodzi ludzie gotowi są poświęcić swoje zdrowie w imię atrakcyjnego wyglądu. Ubrania odsłaniające bardzo dużo ciała czy zbyt krótkie spódniczki, by można było mówić o jakimkolwiek izolowaniu ciała od chłodu – wszystko to popularne w pewnym wieku po latach wraca w postaci poważnych i przewlekłych schorzeń.

Dodaj komentarz